Programy

Programy > Antywirusy > ESET NOD32 Antivirus (64-bit)

ESET NOD32 Antivirus (64-bit)

Zrzut ekranu

ESET NOD32 Antivirus jest nowoczesnym programem antywirusowym do ochrony przed wirusami oraz wszelkimi innymi zagrożeniami jak robaki internetowe, spyware, phishing i wiele innych. Wyjątkowa skuteczność programu w połączeniu z niespotykaną szybkością działania sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla firm jak i dla użytkowników domowych.

ESET NOD32 Antivirus zapewnia pełną i nieprzerwaną ochronę komputera od momentu jego uruchomienia. Pracując w tle sprawdza wszystkie uruchamiane, otwierane czy zapisywane zbiory. W razie wykrycia wirusa czy innego wrogiego programu, natychmiast blokuje jego działanie i automatycznie usuwa. Dodatkowo, w razie potrzeby istnieje możliwość uruchomienia skanowania w poszukiwaniu wirusów wybranych zasobów komputera.

Program w pełni chroni przychodzącą i wychodzącą pocztę oraz wszystkie jej załączniki. W przypadku wykrycia w poczcie wirusa lub innego zagrożenia, jest ono automatycznie blokowane i usuwane bez konieczności interwencji ze strony użytkownika. Podobnie w przypadku przeglądania stron internetowych lub pobierania zbiorów z Internetu – zagrożenia są automatyczne blokowanie o czym użytkownik jest na bieżąco informowany. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne i niczym nie skrępowane korzystanie z możliwości jakie daje Internet.

Autor/Producent:
Wersja:4.2.67.10
Dokumentacja:dokumentacja
Data dodania:
(aktualizacji)
15-11-2010, 12:03
Ostatnio pobrany: 19-04-2015, 19:43
Pobrań: 12521
Rozmiar:41,1 MB
System:MS Windows (64-bit)
PL:TAK
Adware:
Licencja:trial
Cena:
Ocena:
3.5 (głosów 6)
Tagi: tag bezpieczeństwo tag NOD 32 tag ESET s. r. o.
Komentarze:
comments powered by Disqus
Komentarze archiwalne    Zobacz wszystkie (2)

Szukaj programu
Najnowsze

Popularne
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2015 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.